Publikováno

Roman Paulus v Mitrově

Roman Paulus, šéfkuchař, pod jehož vedením získala restaurace Alcron šestkrát michelinskou hvězdu přijede 19. března 2022 se svým týmem již počtvrté připravit a osobně mezi hosty odprezentovat 5-ti chodové menu do restaurace v Mitrově. Pečlivě a s láskou zpracované hovězí Mitrovsky Angus spolu s dalšími surovinami z Vysočiny promění tým špičkových kuchařů v pokrmy, které se pro vás stanou nezapomenutelným zážitkem.
Přijeďte se přesvědčit, jaký výsledek přináší spolupráce zkušeného chovatele a řezníka s michelinským kuchařem!

Romana Paulus dnes působí ve firmě Lobster catering v Olomouci, kde také provozuje Bistro Paulus. Do jeho týmu, se kterým přijíždí do Mitrova již tradičně patří jeho dlouholetý kolega Mirek Hanzal a letos poprvé do Mitrova přijede i současný šéfkuchař Alcronu Lukáš Hlaváček.

  • Pečená řepa, uzený pstruh, fenykl
  • Mitrovské kuře, topinambur, kroupy, slanina
  • Hovězí žebro, brokolice, hlíva, uzený morek
  • Brownie, smetana, slaný caramel

Míchané nápoje připraví Tomáš Nyári

Bar manager v Restaurace Capra v Litoměřicích a nápojovy konzultant Tomáš Nyari je pravidelným hostem restaurace v Mitrově, kde při různých příležitostech míchá jedinečné koktejly. Mezi Tomášovy soutěžní úspěchy patří 1. Místo ve World Class ČR 2019, 3. Místo v Evropském Calvados Trophy 2019 a umístění v Top 20 ve Světovém finále World Class 2019.

Vinný doprovod vám nabídneme z produkce Vinařství Žarošice, našeho výhradního dodavatele znamenitých moravských vín.

Cena večeře je 2 850 Kč pro jednu osobu.

Fotografie z předchozí akce (březen, 2019)